KOLORY

Przestronne, nowocześnie urządzone wnętrze Kolorów zdecydowanie wyróżnia nas spośród krakowskich drukarń. Jest naszą najlepszą wizytówką i dowodem na to, że drukarnia nie musi być jedynie punktem usługowym. Nie bez powodu wybraliśmy krakowski Kazimierz – świetny dojazd i bliskość kulturalnego centrum Krakowa to mocne argumenty za tym, by mieć do nas po drodze. Nasze maszyny – zarówno te najnowocześniejsze, jak i wiekowe prasy drukarskie – po lekkim liftingu stanęły w samym sercu Kolorów. Dzięki temu w centrum wydarzeń są także nasi Klienci, a i my mamy więcej okazji do spotkań z nimi.

Czas oczekiwania na realizację zlecenia staramy się uczynić jak najprzyjemniejszym i najbardziej konstruktywnym. Można posiedzieć przy pysznej kawie, lekturze branżowych pism, zawsze przy dobrej muzyce. Nasza siedziba idealnie sprawdza się jako przestrzeń wystawiennicza. W naszym wnętrzu można było oglądać prace m.in. Leny Hensel (czerwiec 2009) oraz zwycięzców organizowanego przez nas konkursu Kolorymowanie oraz obejrzeć "An Island" w reżyserii Vincenta Moona (kwiecień 2011). Jako jedni z niewielu w Krakowie dystrybuujemy Notes na 6 tygodni. Sprzedajemy także bilety na organizowane przez nas koncerty oraz książki i albumy naszego wydawnictwa.

Kolory czynnie uczestniczą w życiu kulturalnym Krakowa i nie tylko. Jako wydawca i sponsor wspieraliśmy i wspieramy m.in. Zbiornik Kultury, targi komiksu artystycznego Krótkie Historie, wernisaż „Letni Nieletni” w warszawskiej Zachęcie, cykliczne wernisaże w Galerii Pauza, publikacje Fundacji Znaczy Się, Delikatesów, Mill Studio czy Red Dot Studio. Kompleksowo obsługujemy poligraficznie festiwale Off Off i Unsound. Na stałe współpracujemy z Pauzą, Miejscem, Alchemią, Fabryką, Love Krove, Franią Cafe, Łodzią Kaliską, Betelem, Re i wieloma innymi. Chętnie i często wspieramy publikacje wydawane przez artystów, drukując je non profit, bądź pokrywając wszystkie koszty produkcji.

Rozwinięciem naszych zainteresowań i realizacją pasji są koncerty i festiwale muzyczne. Jako Kolory Music, przy współpracy z Agentem Rurą, braliśmy czynny udział w organizacji m. in. Lado Fiesty, festiwalu muzyki OFF OFF 2009 czy koncertu Małych Instrumentów, Girls Against Boys, Sao Paulo Underground, Pivot i Icy Demonds, Deerhoof, Sama Amidona, Petera Brodericka, cyklu Re Top 10 2000-2010. Zaprzyjaźnieni artyści goszczą u nas przy okazji cyklicznych wydarzeń – podczas naszych urodzin za oprawę muzyczną odpowiadał Bartek Weber. Koncerty organizowane przez Kolory i Agenta Rurę na stałe zagościły we wnętrzach krakowskich klubów (Betel, Re, sala koncertowa Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha), zdarza nam się również organizować koncerty w siedzibie Kolorów lub na dziedzińcu Multikleksu – zaprzyjaźnionej kamienicy przy ul. Murowanej.

Do grona naszych stałych klientów należą zarówno duże agencje reklamowe i public relations, klienci korporacyjni, instytucje finansowe, sektor horeca, jak i fundacje, galerie oraz małe firmy rodzinne. Mamy na swoim koncie kompleksową obsługę poligraficzną i graficzną wystaw artystycznych, eventów i konferencji. Dzięki doświadczeniu we wszystkich dziedzinach poligrafii i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego Klienta.
klienci


Master Musicians Of Bukkake


sing sing penelope


lado fiesta


an island & peter broderick